Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Sztabin - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Garaż, ul. Lityńskiego

Suwałki(Sztabin + 49 km)

100 000 zł16,20 m² 6 172,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż garaż przy ulicy Lityńskiego (wygodny wjazd od strony szeregówek przy ulicy Minkiewicza). Niskie koszty utrzymania: prąd + podatek od nieruchomości. Wymiary garażu 270 x 600.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Gołdapska

Olecko,warmińsko-mazurskie

4 843 900 zł1 642 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompleksu hotelowo-gastronomicznego położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie i sportowo.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. 3 Maja

Suchowola(Sztabin + 12 km)

300 000 zł171 m² 1 754,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż: budynek handlowo-magazynowy w centrum Europy Suchowola Jeśli szukasz miejsca pod działalność gospodarczą, magazyn, lokal usługowy lub produkcyjny poznaj nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

590 000 zł722 m² 817,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 439 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna, budynek produkcyjno-magazynowy o powierzchni zabudowy 722 m2. Obiekt położony jest w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki, przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Krasne

Krasne(Sztabin + 21 km)

1 050 000 zł350 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z potencjałem | Dawna szkoła podstawowa w miejscowości Krasne, gm. Janów Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykłą nieruchomość budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Sędki(Sztabin + 45 km)

1 500 000 zł17 017 m² 88,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:17 017 m²

Lega, ełk, s61, sprzedaż, budynki magazynowo - produkcyjne ok 3394 mkw, działka ok 17017 mkw. N ieruchomość inwestycyjna. Działka o powierzchni 1,717 ha oraz budyneki produkcyjno-usługowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Przechody

Przechody(Sztabin + 36 km)

499 000 zł649,15 m² 768,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:24 700 m²

| nieruchomość położona we wsi Przechody, gminie Grajwo, powiat grajewski, województwie podlaskim w odległości około 80 km od Białegostoku i 15 km od Grajewa. Oferta w opcji -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Czarnystok

Czarnystok(Sztabin + 34 km)

339 000 zł350 m² 968,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 155 m²

Polecamy nieruchomość w miejscowości Czarnystok gmina Jasionówka. Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej około 350m2. Nieruchomość składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

69 500 zł14,80 m² 4 695,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Na sprzedaż garaż o powierzchni 14,80 m2, znajdujący się na osiedlu Słoneczny Stok, przy ulicy Upalnej 1a. Do garażu doprowadzony prąd. Bardzo dobry wjazd do garażu od ulicy Upalnej. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Staszica

Uzdrowisko,Augustów(Sztabin + 20 km)

2 580 000 zł450 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:650 m²

Pensjonat Willa Kormoran w Augustowie - gotowy biznes do przejęcia Przestronny, wyposażony obiekt wypoczynkowy położony w turystycznej bardzo popularnej miejscowości Augustów 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Sztabin

Sztabin,podlaskie

500 000 zł652 m² 766,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 596 m²

Tylko u nas oferta na wyłączność! Polecam Państwu położoną w Sztabinie przy ulicy Polnej Na nieruchomość składa się : 1. Hala murowana o wymiarach ok.: 13,70 m x 9,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sztabin

Sztabin,podlaskie

299 000 zł252 m² 1 186,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:751 m²

Tylko u nas oferta na wyłączność! Polecam Państwu położoną w Sztabinie przy ulicy Polnej halę murowaną o wymiarach ok.: 13,70 m x 9,20 m położoną na działce nr. 81/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Sztabin

Sztabin,podlaskie

550 000 zł1 100 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne